Bayilik

GORA IPTV BAYİSİ OLMAK İSTER MİSİNİZ ?

 

MÜŞTERİLERİMİZE SUNMUŞ OLDUĞUMUZ HİZMETLERİN YAYGINLAŞMASINDA VE YENİ ÜYE KİTLESİNE ULAŞMAMIZDA GORAIPTV İLE BİRLİKTE  KAZANMAYA NE DERSİNİZ ?

BAYİLİK SİSTEMİMİZ SAYESİNDE EK GELİR ELDE EDEBİLİR, MÜŞTERİ KİTLENİZE SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE HİZMET VEREBİLİRSİNİZ.

GORA  IPTV BAYİLİK BAŞVURU VE KULLANIM DETAYLARI
KURALLARIMIZA UYDUĞUNUZ VE SAYGI DUYDUĞUNUZ SÜRECE SİZLERİ DE İŞ ORTAĞIMIZ OLARAK GÖRMEKTEN MEMNUNİYET VE MUTLULUK DUYACAĞIMIZI BİLMENİZİ İSTERİZ!
SİZE AİT ALAN ADI:
BAYİMİZ OLDUĞUNUZ ANDAN İTİBAREN GORA IPTV SİZE İSTEDİĞİNİZ ALAN ADINI (DOMAİN) KAYIT EDECEKTİR. (ÜCRETLİ)

ÜCRETLENDİRME VE ŞARTLAR

YAPTIĞINIZ SATIŞLAR KREDİ SİSTEMİ İLE PANELİNİZDEN HESAPLANMAKTADIR.
6 AYLIK BİR ÜYELİK SATIŞI YAPTIĞINIZDA PANELİNİZDEN 3 KREDİ 12 AYLIK BİR ÜYELİK YAPTIĞINIZDA 5 KREDİ HESABINIZDAN DÜŞECEKTİR. KREDİNİZ TÜKENDİKÇE SİSTEM YÖNETİCİLERİNE  WHATSAPP HATTIMIZDAN TALEP EDEREK  VE ÖDEME YAPARAK KREDİ SATIN ALABİLİRSİNİZ. KREDİNİZ, ÖDEMENİZ SONRASI 15 DAKİKA İÇERİSİNDE PANELİNİZE EKLENECEKTİR.

ÖRNEĞİN HESABINIZDA 100 KREDİNİZ VAR İSE 16 ADET 6 AYLIK ÜYELİK SATIŞI YAPABİLİRSİNİZ. 100 KREDİ İLE 20 ADET 12 AYLIK ÜYELİK SATIŞI YAPABİLİRSİNİZ.
BAYİMİZ OLMADAN ÖNCE EN AZ  10 KREDİ GERİ ÖDEMESİZ SATIN ALMAK ZORUNLULUĞUNUZ VARDIR. SATIN ALACAĞINIZ BU KREDİ KULLANICILAR OLUŞTURMANIZ İÇİN HESABINIZA TANIMLANACAKTIR. BAYİLİK FİYATLANDIRMASI KONUSUNDA, KREDİ FİYATLARIMIZI

WHATSAPP NUMARAMIZDAN , CANLI DESTEK EKİBİMİZDEN   YOLU İLE ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.
2 AY BOYUNCA KREDİ YÜKLEMEYEN BAYİLERİN PANELLERİ İPTAL EDİLECEK OLUP, HESABINDAKİ MEVCUT MÜŞTERİLER ANA PANELE AKTARILACAK VE HERHANGİ BİR MAĞDURİYET SÖZ KONUSU OLMAYACAKTIR.

ÜYELİK PAKETLERİ:
HER BAYİMİZ İÇİN GEÇERLİ OLAN STANDART ÜYELİK PAKETLERİ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.

• 24 SAAT TEST  +18 (0 KREDİ)
• 24 SAAT TEST FULL PAKET +18 (0 KREDİ)
• 6 AY FULL PAKET (3 KREDİ)
• 6 AY FULL PAKET +18 (3 KREDİ)
• 12 AY FULL PAKET (5 KREDİ)
• 12 AY FULL PAKET +18 KANALLAR (5 KREDİ)

BAYİ PANELİNİZDEN BİR KULLANICI HESABI OLUŞTURDUĞUNUZDA YUKARIDAKİ PAKETLERDEN BİRİNİ SEÇMELİSİNİZ. TEST PAKETLERİMİZ TAMAMEN ÜCRETSİZDİR HERHANGİ BİR KREDİ KESİNTİSİ OLMAYACAKTIR. SEÇTİĞİNİZ DİĞER PAKETLERİN ÜCRETİ KREDİNİZDEN DÜŞECEKTİR. (ÖRNEĞİN ;  6 AYLIK PAKET SATTIĞINIZDA HESABINIZDAN 3 KREDİ OTOMATİK OLARAK DÜŞECEKTİR.)

BAYİLİK PANELİ:
BAYİMİZ OLDUKTAN SONRA FORMULER  IPTV MÜŞTERİLERİNİZİ OLUŞTURMANIZ İÇİN BAYİ PANEL GİRİŞİ BİLGİLERİNİ SİZİNLE PAYLAŞACAKTIR. BAYİ PANELİNİZDEN YAPABİLECEĞİNİZ BİR ÇOK İŞLEM MEVCUTTUR. BU İŞLEMLERLE İLGİLİ FORMULER TV IPTV EKİBİ SİZE GEREKLİ DESTEĞİ SAĞLAYACAĞINDAN EMİN OLABİLİRSİNİZ. KULLANICI OLUŞTURMAK, YÖNETMEK, İSTATİSTİKLER, CİHAZLARA UYGUN YÜKLEME DOSYALARI GİBİ BİR ÇOK İŞLEMİ SİSTEM YÖNETİCİSİ OLARAK GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. HER BAYİMİZİN KENDİNE ÖZEL BİR YÖNETİM PANELİ BULUNMAKTADIR. BAYİ PANELİ SAYESİNDE 7/24 KOLAYLIKLA SATIŞ YAPABİLİRSİNİZ.

Copyrights © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.

Developed by Kamil Duruakan