GORA iptv server

IPTV BAYİLİK

        Bir IPTV bayisi olmanın en önemli şeylerinden biri, hangi sağlayıcıyla çalışmak istediğinizi seçmektir . Tüm IPTV sağlayıcıları dış satıcıları işe almaz, ancak çoğu yapar. Satış yapmak istediğiniz sağlayıcıyı doğru seçmek Hayati bir karardır.

              Hepinizin yapması gereken, hizmetlerini IPTV satıcılarına satan IPTV servis sağlayıcısıyla iletişim kurmaktır. Size kendi panelinizi sağlayacaklar ve hizmetlerini müşterilerinize daha fazla satabilirsiniz. Panel üzerinden müşterinizin hesaplarını oluşturabilir, mevcut hesapları düzenleyebilir veya silebilirsiniz.

             Adından da anlaşılacağı gibi, bir IPTV bayisi , bir IPTV sağlayıcısı adına ödeme yapan müşterilere IPTV abonelikleri satan kişidir. Bayiler bu IPTV şirketleri için çalışan olarak çalışmamaktadır. Onları bir sağlayıcıdan IPTV abonelikleri satan ve daha sonra bunları kârla ilgilenen müşterilere satan serbest çalışanlar olarak düşünmek daha iyidir.

           IPTV bayilik yapanlar, genellikle kendi tüzel kişilikleri oldukları için IPTV sağlayıcılarından ayrı kendi işletmeleridir. IPTV satıcılarının bazen yeterince büyüdüklerinde kendi işe alınan çalışanları ve satış ekipleri olur. IPTV satıcıları, fiyatlandırma veya pazarlama ile ilgili olsun, kendi şartlarından da sorumludur.

IPTV BAYİLİK

 

Firmamız sizlere Iptv bayilik yapabilmek için gereken her türlü desteği sunuyor. GORA iptv server bayilik sistemi ile yüksek bir kazancın kapılarını açabilirsin.  UNUTMA Kİ LİMİT SENSİN

Teknik Eğitim

Gora IPTV uzmanları , iptv bayilik sistemleri hakkında gereken tüm eğitimi en etkili şekilde sağlayacaklardır.

Iptv Satış & Pazarlama

IPTV server bayilik sektöründe kullanılan tüm satış enstrümanları firmamız tarafından iptv bayilerine tedarik edilerek; ip tv bayilik satış ve pazarlama politikalarına hakim olacaksınız

Teknoloji Lojistik

Gora ip tv ; " ip tv bayilik " sistemi için ihtiyaç duyulan her türlü teknik alt yapıyı bayilerine eksiksiz sunarak her zaman daha başarılı bir satış ağı oluşturmayı misyon olarak görmektedir.

 GORA IPTV

 IP TV SERVER BAYİLİK SİSTEMİ İLE PARA KAZANMAYA BAŞLA